X24-009PKC-EA
Digi InternationalDigi International
Digi International
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD RF 24XSTREAM 50MW ETH COMM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του X24-009PKC-EA
Αριθμός εξαρτήματος X24-009PKC-EA Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 6049 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 7 V ~ 28 V Σειρά XStream™
ευαισθησία -105dBm Ισχύς - εξόδου 17dBm (50mW)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο FHSS, FSK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση RJ-45 Ethernet
Λειτουργία Transceiver, Modem Συχνότητα 2.4GHz ~ 2.4835GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή RF Transceiver, Modem 2.4GHz ~ 2.4835GHz FHSS, FSK RJ-45 Ethernet 9.6kbps