WR44-U900-CE1-SF
Digi InternationalDigi International
Digi International
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Φύλλα δεδομένων: 1.WR44-U900-CE1-SF.pdf2.WR44-U900-CE1-SF.pdf3.WR44-U900-CE1-SF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR44-U900-CE1-SF Κατασκευαστής Digi International
Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 36 V Σειρά Transport®
ευαισθησία -90dBm Ισχύς - εξόδου -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο HSPA+
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση RS-232, USB
Λειτουργία Router Συχνότητα 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz