WR11-U900-D34-SW
Digi InternationalDigi International
Digi International
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIGI TRANSPORT
Φύλλα δεδομένων: WR11-U900-D34-SW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR11-U900-D34-SW Κατασκευαστής Digi International
Διαθέσιμη ποσότητα 5544 pcs Φύλλο δεδομένων WR11-U900-D34-SW.pdf
Σειρά Transport® ευαισθησία -
Ισχύς - εξόδου - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση RJ-45 Λειτουργία Router
Συχνότητα 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 21Mbps