A24-QUF-P4S
Digi InternationalDigi International
A24-QUF-P4S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Digi International
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ WIRE ELEMENT U.FL
Φύλλα δεδομένων: 1.A24-QUF-P4S.pdf2.A24-QUF-P4S.pdf3.A24-QUF-P4S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A24-QUF-P4S
Αριθμός εξαρτήματος A24-QUF-P4S Κατασκευαστής Digi International
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ WIRE ELEMENT U.FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5035 pcs Φύλλο δεδομένων 1.A24-QUF-P4S.pdf2.A24-QUF-P4S.pdf3.A24-QUF-P4S.pdf
VSWR - Λήξη Connector, U.FL Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 602-1464
A24-QUF-P4S-ND
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) -
Κέρδος - Εύρος συχνότητας -
Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Wire Element RF Antenna Connector, U.FL Female Connector Mount