P21BN300M5ST
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
P21BN300M5ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dielectric Laboratories
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 30PF 50V BN SMD
Φύλλα δεδομένων: P21BN300M5ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P21BN300M5ST
Αριθμός εξαρτήματος P21BN300M5ST Κατασκευαστής Dielectric Laboratories
Περιγραφή CAP CER 30PF 50V BN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22869 pcs Φύλλο δεδομένων P21BN300M5ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.014" (0.36mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BN
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά Milli‐Cap®
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 1761-1057-2
P21BN300M5ST-500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 30pF ±20% 50V Ceramic Capacitor BN 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 30pF