PWD-60-1-35-P-US
DialightDialight
Dialight
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POWERWHITE DRIVER UNIV 350MA US
Φύλλα δεδομένων: PWD-60-1-35-P-US.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PWD-60-1-35-P-US Κατασκευαστής Dialight
Περιγραφή POWERWHITE DRIVER UNIV 350MA US Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5374 pcs Φύλλο δεδομένων PWD-60-1-35-P-US.pdf
Τάσης - Έξοδος 55 ~ 180 V Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 264VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.51" L x 2.08" W x 1.30" H (190.8mm x 52.8mm x 33.0mm) Σειρά PWD
Ακροαματικότητα - Ισχύς (Watts) 60W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OTP Αποδοτικότητα 89%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 350mA 55 ~ 180 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 350mA εγκρίσεις CE