PMC-48V150W1BJ
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMC-48V150W1BJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 150W
Φύλλα δεδομένων: 1.PMC-48V150W1BJ.pdf2.PMC-48V150W1BJ.pdf3.PMC-48V150W1BJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
560 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PMC-48V150W1BJ Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Σειρά PMC Ισχύς (Watts) 150W
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.125A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.125A