PMC-24V100W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMC-24V100W1AA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 100W
Φύλλα δεδομένων: 1.PMC-24V100W1AA.pdf2.PMC-24V100W1AA.pdf3.PMC-24V100W1AA.pdf4.PMC-24V100W1AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PMC-24V100W1AA Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.22" L x 3.82" W x 1.50" H (158.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Σειρά PMC Ισχύς (Watts) 100W
Αλλα ονόματα 603-1243
PMC24V100W1AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A