MEB-1K2A24T AAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MEB-1K2A24T AAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Φύλλα δεδομένων: 1.MEB-1K2A24T AAA.pdf2.MEB-1K2A24T AAA.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 354 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MEB-1K2A24T AAA Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 1200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 354 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MEB-1K2A24T AAA.pdf2.MEB-1K2A24T AAA.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed, Conformal Coated Μέγεθος / Διαστάσεις 8.03" L x 5.00" W x 1.59" H (204.0mm x 127.0mm x 40.5mm)
Σειρά MEB-1K2A Ισχύς (Watts) 1200W
Αλλα ονόματα 1145-1273 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Αποδοτικότητα 93% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A εγκρίσεις CB, CCC, CE, TUV, UL