FFB0812EHE-F00
Delta ElectronicsDelta Electronics
FFB0812EHE-F00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: FFB0812EHE-F00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FFB0812EHE-F00 Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10835 pcs Φύλλο δεδομένων FFB0812EHE-F00.pdf
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.375 lb (170.1g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.812 in H2O (202.3 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά FFB
RPM 5700 RPM Ισχύς (Watts) 10.80W
Αλλα ονόματα 603-1058
FFB0812EHEF00
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 52.5 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Plastic Υλικό - Λεπίδα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach) Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.900A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις CE, CSA, UL, VDE Ροή αέρα 80.2 CFM (2.25m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FFB0812EHE
FFB0812EHE