E36SR3R320NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
E36SR3R320NRFA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Φύλλα δεδομένων: E36SR3R320NRFA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E36SR3R320NRFA Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2826 pcs Φύλλο δεδομένων E36SR3R320NRFA.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 0.90" W x 0.36" H (58.4mm x 22.9mm x 9.1mm)
Σειρά Delphi E36SR Ισχύς (Watts) 75W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 1/8 Brick
Αλλα ονόματα 941-1039 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 122°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A