DRS-24V50W1NZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRS-24V50W1NZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 50W
Φύλλα δεδομένων: DRS-24V50W1NZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DRS-24V50W1NZ
Αριθμός εξαρτήματος DRS-24V50W1NZ Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3131 pcs Φύλλο δεδομένων DRS-24V50W1NZ.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.52" L x 1.18" W x 2.95" H (89.5mm x 30.0mm x 75.0mm)
Σειρά Sync Ισχύς (Watts) 50W
Αλλα ονόματα 1145-1231 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A