1-NPO/603-1202
Delta ElectronicsDelta Electronics
1-NPO/603-1202 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Delta Electronics
Περιγραφή προϊόντος FAN - 603-1202/WM2312TR/WM2001
Φύλλα δεδομένων: 1.1-NPO/603-1202.pdf2.1-NPO/603-1202.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1-NPO/603-1202 Κατασκευαστής Delta Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5642 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1-NPO/603-1202.pdf2.1-NPO/603-1202.pdf
Πλάτος 25.40mm Βάρος 0.436 lb (197.77g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Position Rectangular Connector στατική πίεση 0.371 in H2O (92.5 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά AFB
RPM 3100 RPM Ισχύς (Watts) 4.80W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 44.5 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Plastic
Υλικό - Λεπίδα Plastic Ισόβια @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial, Case Fan
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.400A Λαμβάνοντας Τύπος Ball