WVL9FJ390KH
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος WVL-H 39 10% F09
Φύλλα δεδομένων: WVL9FJ390KH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WVL9FJ390KH
Αριθμός εξαρτήματος WVL9FJ390KH Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5972 pcs Φύλλο δεδομένων WVL9FJ390KH.pdf
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.320" Dia x 0.400" L (8.13mm x 10.16mm)
Σειρά WVL Q @ Συχν 96 @ 2.5MHz
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Horizontal Cylinder τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 39µH
Ύψος - Λεπτομερής περιγραφή 39µH Adjustable Inductor 96 @ 2.5MHz Radial, Horizontal Cylinder