WSR5R0500FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSR5R0500FEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.05 OHM 1% 5W 4527
Φύλλα δεδομένων: WSR5R0500FEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WSR5R0500FEA
Αριθμός εξαρτήματος WSR5R0500FEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1% 5W 4527 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72275 pcs Φύλλο δεδομένων WSR5R0500FEA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4527 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Σειρά WSR Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4527 J-Lead Αλλα ονόματα WSRC-.05DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 45 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm)
Λεπτομερής περιγραφή 50 mOhms ±1% 5W Chip Resistor 4527 J-Lead Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Σύνθεση Metal Element