WSLT2010R1000FEB18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLT2010R1000FEB18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.1 OHM 1% 1W 2010
Φύλλα δεδομένων: 1.WSLT2010R1000FEB18.pdf2.WSLT2010R1000FEB18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WSLT2010R1000FEB18 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.1 OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143112 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WSLT2010R1000FEB18.pdf2.WSLT2010R1000FEB18.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Σειρά WSLT-HP Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα WSLTA-.100DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 51 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Σύνθεση Metal Element