WSLP0805R0300FEB
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP0805R0300FEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.03 OHM 1% 1/2W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.WSLP0805R0300FEB.pdf2.WSLP0805R0300FEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WSLP0805R0300FEB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.03 OHM 1% 1/2W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132982 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WSLP0805R0300FEB.pdf2.WSLP0805R0300FEB.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Σειρά WSLP Λειτουργία του πίνακα 30 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα WSLPB-.03TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.023" (0.58mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 30 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element