WSL2816R0620FEH
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2816R0620FEH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.062 OHM 1% 2W 2816
Φύλλα δεδομένων: WSL2816R0620FEH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WSL2816R0620FEH Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.062 OHM 1% 2W 2816 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127736 pcs Φύλλο δεδομένων WSL2816R0620FEH.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2816 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Σειρά WSL Λειτουργία του πίνακα 62 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα WSL2816R0620FEA
WSLK-.062TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή 62 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Σύνθεση Metal Element