WSL2512R0300FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2512R0300FEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.03 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: WSL2512R0300FEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WSL2512R0300FEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.03 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 118651 pcs Φύλλο δεδομένων WSL2512R0300FEA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Σειρά WSL Λειτουργία του πίνακα 30 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα WSLG-.03TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 30 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element