WSL2010R0400FEA18
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R0400FEA18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.04 OHM 1% 1W 2010
Φύλλα δεδομένων: WSL2010R0400FEA18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WSL2010R0400FEA18 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.04 OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143435 pcs Φύλλο δεδομένων WSL2010R0400FEA18.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Σειρά WSL-HP Λειτουργία του πίνακα 40 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα WSLF-.04TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 51 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή 40 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Σύνθεση Metal Element