TNPW2512274KBEEY
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2512274KBEEY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 274K OHM 0.1% 1/2W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.TNPW2512274KBEEY.pdf2.TNPW2512274KBEEY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW2512274KBEEY Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 274K OHM 0.1% 1/2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5613 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TNPW2512274KBEEY.pdf2.TNPW2512274KBEEY.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Σειρά TNPW e3 Λειτουργία του πίνακα 274 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα TNPW2512 274K 0.1% T9 E75 E3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 274 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film