TNPW2010178RBEEF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2010178RBEEF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 178 OHM 0.1% 2/5W 2010
Φύλλα δεδομένων: 1.TNPW2010178RBEEF.pdf2.TNPW2010178RBEEF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW2010178RBEEF Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 178 OHM 0.1% 2/5W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3989 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TNPW2010178RBEEF.pdf2.TNPW2010178RBEEF.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά TNPW e3 Λειτουργία του πίνακα 178 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα TNPW2010 178R 0.1% T9 E02 E3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 178 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film