TNPW201011K3BETF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW201011K3BETF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 11.3K OHM 0.1% 2/5W 2010
Φύλλα δεδομένων: 1.TNPW201011K3BETF.pdf2.TNPW201011K3BETF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW201011K3BETF Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 11.3K OHM 0.1% 2/5W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5027 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TNPW201011K3BETF.pdf2.TNPW201011K3BETF.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά TNPW Λειτουργία του πίνακα 11.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα TNPW2010 11K3 0.1% T9 R02
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 11.3 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film