TNPW12103K74FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12103K74FETA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 3.74K OHM 1% 1/3W 1210
Φύλλα δεδομένων: TNPW12103K74FETA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW12103K74FETA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.74K OHM 1% 1/3W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 165816 pcs Φύλλο δεδομένων TNPW12103K74FETA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Σειρά TNPW Λειτουργία του πίνακα 3.74 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.74 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film