TNPW12101M58BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12101M58BETA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 1.58M OHM 0.1% 1/3W 1210
Φύλλα δεδομένων: TNPW12101M58BETA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW12101M58BETA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.58M OHM 0.1% 1/3W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 94021 pcs Φύλλο δεδομένων TNPW12101M58BETA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Σειρά TNPW Λειτουργία του πίνακα 1.58 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα TNPW1210 1M58 0.1% T9 RT1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά Military Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.58 MOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film Σύνθεση Thin Film