TNPW1206182KBEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206182KBEEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 182K OHM 0.1% 2/5W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.TNPW1206182KBEEA.pdf2.TNPW1206182KBEEA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW1206182KBEEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 182K OHM 0.1% 2/5W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 312238 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TNPW1206182KBEEA.pdf2.TNPW1206182KBEEA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά TNPW e3 Λειτουργία του πίνακα 182 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα TNPW1206 182K 0.1% T9 ET1 E3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 37 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 182 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Σύνθεση Thin Film