TNPW04024K70BYEP
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04024K70BYEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 4.7KOHMS 0.1% 1/10W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.TNPW04024K70BYEP.pdf2.TNPW04024K70BYEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW04024K70BYEP Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 113506 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TNPW04024K70BYEP.pdf2.TNPW04024K70BYEP.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά TNPW e3 Λειτουργία του πίνακα 4.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 541-9813-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Σύνθεση Thin Film