TNPW0402301RBETD
Vishay DaleVishay Dale
TNPW0402301RBETD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 301 OHM 0.1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: TNPW0402301RBETD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPW0402301RBETD Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 301 OHM 0.1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 262545 pcs Φύλλο δεδομένων TNPW0402301RBETD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.063W, 1/16W
Τάσης - Ανάλυση 0402 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά TNPW
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα TNPW0402 301R 0.1% T9 RT7 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή TNPW0402301RBETD Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm)
Χαρακτηριστικά - FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 301 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1%
Περιγραφή RES SMD 301 OHM 0.1% 1/16W 0402 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film