TNPV1206240KBXEN
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 240 KOHM 0.1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.TNPV1206240KBXEN.pdf2.TNPV1206240KBXEN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TNPV1206240KBXEN Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 240 KOHM 0.1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86163 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TNPV1206240KBXEN.pdf2.TNPV1206240KBXEN.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά TNPV Λειτουργία του πίνακα 240 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 541-4634-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 37 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Λεπτομερής περιγραφή 240 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant Thin Film Σύνθεση Thin Film