TMC050R3000FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC050R3000FE02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W
Φύλλα δεδομένων: TMC050R3000FE02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMC050R3000FE02 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11758 pcs Φύλλο δεδομένων TMC050R3000FE02.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Σειρά TMC
Λειτουργία του πίνακα 300 mOhms Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα TMC-50-.30-1%
TMC50-.30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.625" (15.87mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 300 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound