TFPT1206L1801DV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT1206L1801DV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 1.8KOHM 0.5% 1206
Φύλλα δεδομένων: TFPT1206L1801DV.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPT1206L1801DV Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 70061 pcs Φύλλο δεδομένων TFPT1206L1801DV.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Σειρά Automotive, AEC-Q200, TFPT
αντίσταση Ανοχή ±0.5% Αντοχή στους 25 ° C 1.8 kOhms
Ισχύς - Max 125mW Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 1.8 kOhms 1206 (3216 Metric)