TFPT1206L1201FV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT1206L1201FV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 1.2K OHM 1% 1206
Φύλλα δεδομένων: TFPT1206L1201FV.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPT1206L1201FV Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή THERMISTOR PTC 1.2K OHM 1% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76369 pcs Φύλλο δεδομένων TFPT1206L1201FV.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 (3216 Metric) Σειρά TFPT
αντίσταση Ανοχή ±1% Αντοχή στους 25 ° C 1.2 kOhms
Ισχύς - Max 125mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 1.2 kOhms 1206 (3216 Metric)