TFPT0805L5600JM
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L5600JM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 560 OHM 5% 0805
Φύλλα δεδομένων: TFPT0805L5600JM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPT0805L5600JM Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή THERMISTOR PTC 560 OHM 5% 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130068 pcs Φύλλο δεδομένων TFPT0805L5600JM.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Σειρά TFPT
αντίσταση Ανοχή ±5% Αντοχή στους 25 ° C 560 Ohms
Ισχύς - Max 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 560 Ohms 0805 (2012 Metric)