TFPT0805L3301FV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L3301FV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 3.3K OHM 1% 0805
Φύλλα δεδομένων: TFPT0805L3301FV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPT0805L3301FV Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή THERMISTOR PTC 3.3K OHM 1% 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83247 pcs Φύλλο δεδομένων TFPT0805L3301FV.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Σειρά TFPT
αντίσταση Ανοχή ±1% Αντοχή στους 25 ° C 3.3 kOhms
Ισχύς - Max 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2125 Metric) Αλλα ονόματα 541-1181-2
TFPT0805L3301FV-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 3.3 kOhms 0805 (2125 Metric)