TFPT0805L1201FV
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT0805L1201FV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 1.2K OHM 1% 0805
Φύλλα δεδομένων: TFPT0805L1201FV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFPT0805L1201FV Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή THERMISTOR PTC 1.2K OHM 1% 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98001 pcs Φύλλο δεδομένων TFPT0805L1201FV.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Σειρά TFPT
αντίσταση Ανοχή ±1% Αντοχή στους 25 ° C 1.2 kOhms
Ισχύς - Max 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2125 Metric) Αλλα ονόματα 541-1174-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 1.2 kOhms 0805 (2125 Metric)