SR5R0500FE66
Dale / VishayDale / Vishay
SR5R0500FE66 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.05 OHM 1% 5W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SR5R0500FE66.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SR5R0500FE66
Αριθμός εξαρτήματος SR5R0500FE66 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1% 5W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147037 pcs Φύλλο δεδομένων SR5R0500FE66.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.065" Dia x 0.800" L (1.65mm x 20.32mm)
Σειρά SR Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 541-3941
SR5R0500FE66-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.000" (25.40mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense Wirewound Σύνθεση Wirewound