SOMC2003270RGEA
Dale / VishayDale / Vishay
SOMC2003270RGEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 10 RES 270 OHM 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: SOMC2003270RGEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SOMC2003270RGEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 10 RES 270 OHM 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91466 pcs Φύλλο δεδομένων SOMC2003270RGEA.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.220" W (13.72mm x 5.59mm)
Σειρά SOMC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 270
Ισχύς ανά στοιχείο 160mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός αντιστάσεις 10 Αριθμός Pins 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.090" (2.29mm) Λεπτομερής περιγραφή 270 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)