RWR89SR249FPB12
Dale / VishayDale / Vishay
RWR89SR249FPB12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.249 OHM 3W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR89SR249FPB12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR89SR249FPB12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.249 OHM 3W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22410 pcs Φύλλο δεδομένων RWR89SR249FPB12.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±650ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Λειτουργία του πίνακα 249 mOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR89SR249FPB12-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 249 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound