RWR89S34R8FRS70
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 34.8 OHM 3W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR89S34R8FRS70.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR89S34R8FRS70 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 34.8 OHM 3W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 40134 pcs Φύλλο δεδομένων RWR89S34R8FRS70.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Λειτουργία του πίνακα 34.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR89S34R8FRS70-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 34.8 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound