RWR84S3R01FPB12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 3.01 OHM 7W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR84S3R01FPB12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR84S3R01FPB12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.01 OHM 7W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 12015 pcs Φύλλο δεδομένων RWR84S3R01FPB12.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Λειτουργία του πίνακα 3.01 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR84S3R01FPB12-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 3.01 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound