RWR84S34R8FSS73
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 34.8 OHM 7W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR84S34R8FSS73.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR84S34R8FSS73 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 34.8 OHM 7W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9427 pcs Φύλλο δεδομένων RWR84S34R8FSS73.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Λειτουργία του πίνακα 34.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR84S34R8FSS73-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 34.8 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound