RWR82S1R10FSRSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1.1 OHM 1.5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR82S1R10FSRSL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR82S1R10FSRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.1 OHM 1.5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17524 pcs Φύλλο δεδομένων RWR82S1R10FSRSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Λειτουργία του πίνακα 1.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR82S1R10FSRSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 1.1 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound