RWR82N2940FMB12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 294 OHM 1.5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR82N2940FMB12.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR82N2940FMB12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 294 OHM 1.5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20123 pcs Φύλλο δεδομένων RWR82N2940FMB12.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR82N Λειτουργία του πίνακα 294 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR82N2940FMB12-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 294 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Σύνθεση Wirewound