RWR81S8250FSBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 825 OHM 1W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR81S8250FSBSL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR81S8250FSBSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 825 OHM 1W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19785 pcs Φύλλο δεδομένων RWR81S8250FSBSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Λειτουργία του πίνακα 825 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR81S8250FSBSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 825 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound