RWR81S2R49DMS70
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 2.49 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR81S2R49DMS70.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR81S2R49DMS70 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 2.49 OHM 1W 0.5% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19202 pcs Φύλλο δεδομένων RWR81S2R49DMS70.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Λειτουργία του πίνακα 2.49 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR81S2R49DMS70-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 2.49 Ohms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound