RWR80S1540FSS73
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 154 OHM 2W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR80S1540FSS73.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR80S1540FSS73 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 154 OHM 2W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24509 pcs Φύλλο δεδομένων RWR80S1540FSS73.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Λειτουργία του πίνακα 154 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR80S1540FSS73-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 154 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound