RWR80S1330BMB12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 133 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR80S1330BMB12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR80S1330BMB12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 133 OHM 2W 0.1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11161 pcs Φύλλο δεδομένων RWR80S1330BMB12.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Λειτουργία του πίνακα 133 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR80S1330BMB12-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 133 Ohms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound