RWR78S3R52FSS73
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 3.52 OHM 10W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR78S3R52FSS73.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR78S3R52FSS73 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.52 OHM 10W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17825 pcs Φύλλο δεδομένων RWR78S3R52FSS73.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Λειτουργία του πίνακα 3.52 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR78S3R52FSS73-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 3.52 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound