RWR78S24R3FMB12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 24.3 OHM 10W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR78S24R3FMB12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR78S24R3FMB12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 24.3 OHM 10W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 26271 pcs Φύλλο δεδομένων RWR78S24R3FMB12.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Λειτουργία του πίνακα 24.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR78S24R3FMB12-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 24.3 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound