RWR74SR511FRRSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.511 OHM 5W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RWR74SR511FRRSL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RWR74SR511FRRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.511 OHM 5W 1% WW AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19758 pcs Φύλλο δεδομένων RWR74SR511FRRSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Λειτουργία του πίνακα 511 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RWR74SR511FRRSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 511 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Σύνθεση Wirewound